Üzemeltetési asszisztens [Hungary]

Üzemeltetési asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

Riportok előkészítése a cég ingatlan üzemeltetési ügyeivel összefüggésben, környezetvédelmi és energetikai feladatokkal kapcsolatban Eseti és rendszeres (karbantartási) munkákra alvállalkozói ajánlatok bekérése, ártükör készítése, szerződések előkészítése Beérkező számlák ellenőrzése, jóváhagyásra történő előkészítése Üzemeltetési költségek nyomon-követése, együttműködés a pénzügyi osztállyal Gépjármű flotta koordinációja (szerviz bejelentés, gumiztatás, tankolások ellenőrzése stb.) Eseti jelleggel fejlesztési projektekben történő aktív részvétel adminisztrációs oldalon

Az álláshoz tartozó elvárások:

Office felhasználói tapasztalat Ingatlan üzemeltetési területen szerzett tapasztalat „B” kategóriás jogosítvány tapasztalattal Erős IT érdeklődés felhasználói szempontokból.

Amit kínálunk:

Növekvő, stabil munkaadó Dinamikus csapat Igényes munkakörnyezet

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال